• AİLELERİMİZİ TRT CANLI YAYININDA SÜNNET HAKKINDA BİLGİLENDİRDİK. KEYİFLİ BİR SOHBET OLDU. TRT'YE VE EKİBİNE TEŞEKKÜR EDERİM.
  • DOÇ.DR. MEHMET BİLGEHAN YÜKSEL DENEYİMLİ EKİBİ İLE YÜZÜNCÜ YIL VE MEDİSUN ÇAY YOLU HASTANELERİNDE SAĞLIK HİZMETİ VERMEYE BAŞLAMIŞTIR! İLETİŞİM NUMARASINDAN ÜCRETSİZ BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.
  • DOÇ.DR. MEHMET BİLGEHAN YÜKSEL
  • ÜROLOJİ UZMANI, LAPAROSKOPİK VE ENDOSKOPİK CERRAHİ Endüroloji, Üroonkoloji, Taş ve Tümör Cerrahisi
  • İLETİŞİM HATTIMIZDAN HER KONUDA ÜCRETSİZ BİLGİ ALABİLİRSİNİZ...
  • YURTİÇİ VE YURTDIŞINDAN GELEN HASTALARIMIZA DENEYİMLİ EKİBİMİZLE EN MODERN TEDAVİ YÖNTEMLERİNİ UYGULAYARAK GÜVENLE SAĞLIK HİZMETİ SUNMAKTAYIZ!
  • DOÇ.DR. MEHMET BİLGEHAN YÜKSEL
Randevu Al
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret2871

YASAL UYARI


www.drmehmetyuksel.com sitesi, site sahibi hakkında bilgi vermek ve hastalarımızı bilgilendirmek amacıyla kurulmuş olup herhangi bir  sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılamaz. Tanı ve tedavi işlemleri mutlaka bir hekim tarafından yapılaması gereken işlemlerdir. 

www.drmehmetyuksel.com  sitesinde yer alan bilgilerin hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmasından doğacak sorumluluk tamamen ziyaretçilere aittir. Burada yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır.
 
Tıp bilgileri ve teknolojileri çok hızlı bir biçimde gelişmekte, tanı ve tedavide kullanılan araç ve gereçler çok hızlı değişebilmektedir. Ayrıca hastalıkların tanı tedavisi sürecinde aynı sonucu almaya yönelik farklı teknik ve bilgiler değişik uygulamalar olabilmektedir. Sağlık uygulayıcıları arasında aynı konuda farklı görüşlerin olması muhtemeldir. Bu konuda hekimin kişisel deneyimi ve yetenekleri en önemli faktördür. 

www.drmehmetyuksel.com sitesinde yer alan bilgiler her gün düzenli olarak güncelleştirilemediğinden ötürü her bilginin ziyaretçi tarafından kendi hekimine danışılarak kontrol edilmesi gerekmektedir. 
 
www.drmehmetyuksel.com sitesini ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar! Anlayışınız için teşekkür ederim.
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.74985.7728
Euro6.36106.3865
Saat
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 34° 16°